poniedziałek, 10 września 2018

16. Olsztyńskie Dni Nauki i Sztuki

Humaniści i umysły ścisłe, pasjonaci techniki i miłośnicy biologii – wszyscy znajdą coś dla siebie podczas 16. Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki. Impreza odbędzie się w dniach 26-28 września. Rezerwacja miejsc na poszczególne wydarzenia rozpocznie się 10 września. Warto się pospieszyć, bo organizatorzy przygotowali bogaty program. Dla ułatwienia wyboru imprezy zostały pogrupowane w kategorie z wszystkich obszarów nauki – od humanistyki, poprzez medycynę, biologię, ekonomię, sztukę, do nauk społecznych. Kliknięcie w okienko z nazwą kategorii otwiera listę warsztatów, pokazów i odczytów. Koniecznie przyjedź do Kortowa!

Udział w wykładach, warsztatach, wystawach jest bezpłatny. Program wszystkich imprez znajduje się na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki (https://odn.uwm.edu.pl/)

Głównym organizatorem imprezy jest Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie. Projekt dofinansowany jest przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, PGNiG S.A., Fundację Santander Bank Polska im. I. J. Paderewskiego oraz Samorząd Miasta Olsztyna.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz