środa, 20 marca 2019

Uroczysta inauguracja zajęć w drugim semestrze zajęć stacjonarnych Warmińsko-Mazurskiego Uniwersytetu Młodego Odkrywcy 2.0
Uroczysta inauguracja zajęć w drugim semestrze zajęć stacjonarnych
Warmińsko-Mazurskiego Uniwersytetu Młodego Odkrywcy 2.0
23 marca 2019, aula Wydziału Biologii i Biotechnologii UWM w Olsztynie
Godz. 10.00 (Kortowo, ul Oczapowskiego 1A)

W sobotę, 23 marca 2019 roku odbędzie się uroczyste wręczenie "indeksów" uczniom, rozpoczynającym zajęcia na drugim semestrze zajęć stacjonarnych w ramach Warmińsko-Mazurskiego Uniwersytetu Młodego Odkrywcy 2.0. Do tej pory dyplomy ukończenia zajęć stacjonarnych otrzymało 63 uczniów z naszego województwa a 334 kolejnych uczestniczyło w zajęciach w czasie Nocy Biologów. Teraz kolejnych 64 nowych uczniów z okolic Działdowa, Stawigudy, Dywit i Lamkowa rozpocznie semestralne zajęcia w laboratoriach Wydziału Biologii i Biotechnologii. A w czasie wykładu inauguracyjnego dowiedzieć będzie się można „Czy grzyby rosną tylko jesienią?”

Trwa także nabór na internetowy kurs on-line dla uczniów i nauczycieli (rozpocznie się w kwietniu) – więcej informacji http://uniwersytetmo.blogspot.com/2019/03/szkolny-projekt-badawczy-ze-wsparciem.html. W lipcu i sierpniu odbędą się dwa tygodniowe letnie obozy naukowe w Kortowie dla 20 uczniów w każdej grupie. Jesienią ostatni cykl zajęć stacjonarnych. Projekt zakończy się w marcu 2020 roku (więcej o projekcie: http://uniwersytetmo.blogspot.com/p/projekt.html).

Uczymy się pełniej i szerzej wypełniać trzecią społeczna misję Uniwersytetu, kierując edukację i upowszechnianie wiedzy do szerokich kręgów społecznych naszego województwa. 

Projekt pn. ,,Warmińsko-Mazurski Uniwersytet Młodego Odkrywcy 2.0” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wiosna, to nie tylko pierwsze kwiaty... czasami to pierwsze grzyby
- czarka austriacka na skraju parku w Posortach. Fot. G. Fiedorowicz

Wiosna, to nie tylko pierwsze kwiaty... czasami to pierwsze grzyby
- czarka austriacka na skraju parku w Posortach. Fot. G. Fiedorowicz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz