piątek, 25 maja 2018

Konkurs Nauka dla Ciebie

Zapraszamy wszystkie szkoły podstawowe i klasy drugie gimnazjalne do udziału w wyjątkowym, ogólnopolskim konkursie, którego przedmiotem jest przygotowanie i realizacja edukacyjnego projektu badawczego.
Czekamy na drużyny złożone z dwójki nauczycieli  i nieograniczonej liczby uczniów.
W konkursie przewidziano  nagrody finansowe, a także udział w gali finałowej, zwiedzanie Warszawy oraz Centrum Nauki Kopernik dla dzieci ze zwycięskich szkół. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 11 czerwca.
Więcej informacji ➡️ www.naukadlaciebie.gov.pl
Zgłoszenia do konkursu ➡️ http://www.kopernik.org.pl/dla-nauczycieli/naukobus/konkurs/

Jeśli jesteś nauczycielem i chcesz zacząć stosować metodę naukową w pracy z uczniami, a także samodzielnie tworzyć pomoce edukacyjne, weź udział w konkursie „Nauka dla Ciebie”.

Jak zacząć? Zarejestruj się i weź udział w 4 seminariach online przygotowanych przez osoby związane z Centrum Nauki Kopernik. Materiały te dostarczą Ci wiedzy, jak stworzyć konspekt edukacyjnego projektu badawczego. Napisz konspekt i powalcz o udział w Letniej Szkole Prototypowania. To tygodniowy cykl bezpłatnych warsztatów organizowanych przez Centrum Nauki Kopernik.

Autorzy najlepszych projektów otrzymają również nagrody finansowe oraz dwudniową wycieczkę do Warszawy, obejmującą zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik, spacer z przewodnikiem po Starówce i udział w finałowej gali konkursu.

Aby wziąć udział w konkursie, należy do 11 czerwca 2018 r. wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie www.naukadlaciebie.gov.pl w zakładce „konkurs Nauka dla Ciebie”.

Czym jest projekt badawczy?

Źródło: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz